امتیاز کارشناس :

فهرست مطالب

بروکر HYCM
لینک مستقیم ثبت نام بروکرHYCM

بله، بروکر HYCM علاوه بر داشتن چندین رگولاتوری‌ جهانی با سابقه‌ی 46 سال فعالیت بین المللی در وبسایت تخصصی فارکس پیس آرمی از جایگاه خوبی نیز برخوردار است.

بله بروکر HYCM امکان اسکلپ و معامله بر روی اخبار را ارائه می‌دهد.

بروکر HYCM، پیشکسوت بروکرهای فارکس

بروکر HYCMبا 46 سال سابقه فعالیت، یکی از قدیمی‌ترین بروکرهای فعال در مارکت فارکس است. این برند قسمتی از هلدینگ مالی بین المللی HYCM Capital Markets Group با حیطه خدمات مالی، املاک، آموزش و خیریه از سال 1977 می‌باشد.

این بروکر با 5 دفتر در مراکز مالی پیشرو جهان به عمده مشتریان خود در سه کشور انگلیس، چین و آفریقای جنوبی و بیش از 140 کشور جهان ارائه خدمات دارد.

 

بروکشرگولاتوری بروکر HYCMر HYCM، پیشکسوت بروکرهای فارکس

بروکر HYCM تحت رگولاتوری چندین سازمان تنظیم کننده قرار داد:

 • Henyep Capital Markets (UK) Limited – مجاز توسط FCA (UK) با شماره ثبت 186171 می‌باشد.

بروکر HYCM چیزی حدود 25 سال (از سال 1998) موفق به کسب مجوز رگولاتری FCA گردیده است و این مجوز بدون وقفه تاکنون تمدید گشته است .

سازمان رگولاتری انگلیس یعنی FCA دومین سازمان رگولاتری بزرگ دنیا ( پس از NFA امریکا ) است، به دلیل سخت‌گیری‌هایی که این رگولاتر برای اعطای مجوز به بروکرها اعمال می‌نماید، تعداد بروکرهایی که تحت رگوله آن هستند به نسبت کل بروکرهای فعال در سطح دنیا به حدود 3 درصد نیز نمی‌رسد .

FCA بروکرهای تحت رگولاتری خود را موظف می‌نماید تا وجوه مشتریان را در حساب‌هایی جداگانه از سرمایه بروکر نگهداری نمایند و برای استفاده شخصی یا تجاری توسط HYCM در دسترس نیستند. همچنین جبران خسارت توسط صندوق FSCS تا سقف 50 هزار پوند را در بر دارد و تحت نظارت موسسه BDO (کمپانی Moore Stephens and BDO Ltd) پنجمین شرکت بزرگ حسابرسی دنیا، وضعیت مالی، تراکنش‌ها، ترازهای مالی و عملکرد بروکر بررسی می‌گردد.

 • HYCM (Europe) Ltd – دارای مجوز (CySEC قبرس) اتحادیه اروپا شماره ثبت259/14 است.

 

در بروکر HYCM سرمایه مشتریان مربوط به رگولاتری CyCES، در صندوق جبران خسارت سرمایه‌گذاران (ICF) جبران خسارت به مبلغ 20 هزار دلار را در بر دارد .

 • Henyep Capital Markets (DIFC) Limited – دارای مجوز DFSA دبی شماره ثبت F000048 است.
 • HYCM Ltd – مجاز و تنظیم شده تحت ثبت مرجع پولی CIMA جزایر کیمن به شماره 1442313 می‌باشد.
 •  بروکرHYCM با سازمان صادر کننده رهنمودهای بازار مالی اروپا MiFID سازگار است و قوانین سختگیرانه اتحادیه اروپا که با هدف تقویت حمایت از سرمایه‌گذاران برای ایجاد بازارهای مالی، کارآمدتر، انعطاف‌پذیر و شفاف‌تر به وجود آمده است پیروی می‌کند.
 • مشتریان این بروکر تحت حمایت طرح جبران خسارت مالی لوییدز لندن تا 1 میلیون دلار قراردارند.

 

همه این راه‌ها بعنوان آخرین گزینه در صورتی که کمپانی قادر به حل و فصل ادعای مطرح شده علیه خود نباشد در نظر گرفته شده‌اند.

این بروکر در وبسایت FPA نیز از اعتبار مقبولی میان کاربران برخوردار است و امتیاز 2.687 از 5 را دریافت نموده است.

با توجه به کلیه مجوزهای ذکر شده، می‌توان گفت بروکر HYCM از اعتبار بسیار خوبی برخوردار است و یک کارگزار کم خطر و مطمئن برای تجارت فارکس است.

پلتفرم‌های معاملاتی بروکرHYCM

بروکر HYCMاولویت ارائه خدمات خود را را بر پلتفرم محبوب MetaTrader4 قرار داده و آن را به عنوان پلتفرم پایه و اصلی در نظر گرفته است، با این حال در صورت تمایل می‌توانید نسخه جدید Metatrader5 را نیز در این بروکر انتخاب کنید .

نرم‌افزار معاملاتی Metatrader4، محبوبترین پلتفرم فارکس

پلتفرم معاملاتی متاتریدر4، یک محیط معاملاتی قدرتمند و انعطاف پذیر برای تریدر ایجاد می‌کند. این پلتفرم برای معامله‌گران مبتدی و پیشرفته مناسب است و معاملات خودکار را با استفاده از مشاوران متخصص و انتخاب انواع سفارش ارائه می‌نماید.

نرم‌افزار معاملاتی Metatrader5، پیشرفته ترین پلتفرم فارکس

متاتریدر 5 نسل بعدی پلتفرم متاتریدر4 است که قابلیت‌های معاملاتی پیشرفته، ابزارهای تحلیل فنی، انواع سفارش‌ها، تایم فریم‌ها و اشیاء گرافیکی را ارائه می‌دهد. همچنین تجارت خودکار را با زبان برنامه‌نویسی جدید خود ارائه می‌نماید.

ما تصمیم‌گیری انتخاب پاتفرم را با توجه به اولویت‌های معاملاتی‌تان بر عهده شما می‌گذاریم.

بسترهای معاملاتی بروکر HYCM ، دروازه‌ای برای معاملات بی مرز

انتخاب بستر معاملاتی مورد استفاده هر تریدر بستگی به شرایط و استراتژی معاملاتی او دارد. لذا پوشش انواع بسترهای معاملاتی در هر بروکر فارکس از موارد اساسی در انتخاب بهترین بروکر فارکس است.

بسترهای معاملاتی ارائه شده در بروکر اچ وای سی ام، شامل بستر وب، دسکتاپ و موبایل می‌باشد.

پلتفرم دسکتاپ بروکر HYCM

نسخه دسکتاپ متاتریدر4 و 5، یک رابط کاربری در دسترس و کاربرپسند را با طیف گسترده‌ای از عملکردهای قدرتمند ترکیب می‌کنند و آن را به یک پلتفرم بسیار انعطاف‌پذیر تبدیل می‌نمایند. از قابلیت‌های مشترک نسخه دسکتاپ این دو پلتفرم می‌توان موارد زیر را نام برد:

1- رنج بازه زمانی برای هر ابزار مالی
2- بیش از 50 اندیکاتور
3- ابزارها و شاخص‌های تحلیل فنی
4- انتشار اخبار بازار

بستر وب بروکر HYCM

نرم افزار وب MetaTrader 4 محیط معاملاتی بسیار قابل تنظیم با دسترسی آسان به ابزارهای معاملات آنلاین و بسیاری از شاخص‌های مختلف، را با عملکردی مشابه نسخه دسکتاپ ارائه می‌دهد.

نسخه وب به دلیل سهولت استفاده، ویژگی‌های جامع و دسترسی آسان از طریق هر مرورگر یک انتخاب خوب است و نیازی به نصب یا تنظیمات خاصی ندارد.

اما نقطه ضعف آن تعداد محدود ابزارها و برنامه‌های طراحی موجود در نسخه وب است، بنابراین برای تجزیه و تحلیل جامع‌تر بهتر است پلتفرم MT4 دسکتاپ را استفاده نمایید.

اپلیکیشن موبایل بروکر HYCM

در بروکرHYCM تجارت موبایل MT4 و MT5 با قابلیت‌های پیشرفته و نمودارهای تعاملی با بهره‌وری تقریباً مشابه نسخه‌های دسکتاپ موجود است. با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه امکان معامله در بازارهای مالی را در سیستم عامل‌های IOS و Android به روی موبایل و تبلت می‌توانید در هر زمان و مکان تجربه کنید.

 

حساب‌های معاملاتی بروکر HYCM، متنوع برای هر سبک ترید

بروکرHYCM یک مارکت میکر با سه حساب معاملاتی FIXED، CLASSIC و RAW است:

حساب Fixed بروکر HYCM

در حساب Fixed همانطور که از نام آن پیدا است، اسپرد معاملات ثابت می‌باشد، به این معنی که کارمزد در معاملات دریافت نمی‌شود اما معاملات خودکار در آن غیرفعال است.

حساب Classic بروکر HYCM

اسپردهای حساب کلاسیک متغیر است و کمیسیون در این حساب دریافت نمی‌گردد.

حساب Raw بروکر HYCM

در حساب Raw اسپرد بین بانکی از 0.1 پیپ با 4 دلار کمیسیون در هر معامله لحاظ می‌شود.

مقایسه حساب‌های بروکر HYCM

برای سهولت در انتخاب حساب‌، در جدول زیر 3 حساب معاملاتی FIXED، CLASSIC و RAW با هم مقایسه شده است. در نظر داشته باشید که شرایط اعلامی هر حساب، ممکن است بر اساس قوانین حوزه قضایی رگولاتوری آن برای کاربران کشورهای مختلف، تا حدی متفاوت و متغییر باشد.

 

حساب VIP ‌بروکرHYCM

حساب ویژه بروکر که با شعار بزرگتر، بهتر و بیشتر، پروموت می‌شود، ارائه دهنده خدمات بیشتری بر روی 3 حساب بروکر است. از جمله:

• مدیر حساب اختصاصی
• تجزیه و تحلیل جامع بازار
• اسپرد‌های بهتر (برای حساب‌های Fixed)

حساب ECN بروکر HYCM

در بروکرHYCM تریدرهای علاقه‌مند به حساب ECN می‌توانند از قابلیت این حساب بهره‌مند شوند.

حساب اسلامی بروکر HYCM

همانطور که در جدول مقایسه حساب‌های بروکر لیست شده است، امکان افتتاح حساب اسلامی بدون سواپ ( SWAP FREE) برای مسلمانان در هر سه نوع حساب فیکس، کلاسیک و خام فراهم گردیده است.

حساب PAMM بروکر HYCM، معاملات خود را به حرفه‌ای‌ها بسپارید

اگر مایل هستید که به جای انجام معاملات بصورت شخصی، مدیریت حساب خود را به افرادی با تجربه بسپارید که همچون یک خلبان در شرایط‌ مختلف معاملاتی با سرعت و تجربه خود حساب شما را هدایت کنند، حساب پم یک گزینه مطمئن و امن است که در بروکر HYCM نیز مانند بسیاری از بروکرهای پیشرو دنیا در دسترس مشتریان بروکر قرار گرفته است.

حساب کپی تریدینگ بروکر HYCM، ترید با حرفه‌ای‌ها

سرویس کپی تریدینگ این امکان را به شما می‌دهد که با پیروی از استراتژی‌های معامله‌گران باتجربه و کپی کردن معاملات آنها، در بازارهای مالی درآمد کسب کنید، پلتفرم RAMM فرصت‌های نامحدودی را برای معامله‌گران با تجربه فراهم می‌کند، که می‌توانند با صدور اجازه کپی کردن استراتژی‌های خود به سرمایه گذاران سراسر جهان، کمیسیون دریافت کنند و کسب سود نمایند.

بروکر اچ وای سی ام نیز امکان استفاده از کپی استراتژی دیگر معامله‌گران را نیز برای کاربران فراهم ساخته است.

حساب دمو بروکر HYCM، راه پرواز امن

معامله گران برای شروع معاملات، آشنایی با انواع حساب‌های بروکر HYCM و یا تست استراتژی‌های خود می‌توانند از امکان افتتاح حساب آموزشی رایگان در این بروکر استفاده نمایند.

 

دارایی‌های معاملاتی بروکر HYCM، یک حساب و بی نهایت پوزیشن

بیش از 300 ابزار معاملاتی در 5 کلاس دارایی با CFDهای ارزها، سهام، شاخص‌ها، کالاها و رمزارزها در کلیه حساب‌ها با سرعت اجرای ms12 برای هر سفارش موجود است.

1- جفت ارزهای فارکس
• تنوع جفت ارز: 40 نماد
• حداکثر لوریج: 1:500
• اسپرد: از 0.1 پیپ
• مانند: EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY و …

2- CFD سهام
• حداکثر لوریج: 1:20
• مانند: Apple, Amazon, Facebook و …

3- شاخص‌ها
• تنوع: 15 شاخص
• حداکثر لوریج: 1:200
• مانند: US500, UK100, Japan225 و …

4- رمزارزها
• تنوع: 60 رمز ارز
• حداکثر لوریج: 1:20
• مانند: BTC/USD, LTC/USD, ETH/USD و …

5- کالاها
• حداکثر لوریج: 1:133
• مانند: Cotton, Sugar, Brent, Cococa, Copper, Coffee

اسپرد بروکر HYCM

در بروکرHYCM بسته به نوع حساب، میزان اسپردها متفاوت است. هر دو نوع اسپرد شناور و متغییر در حساب‌ها این بروکر وجود دارد. کمترین میزان اسپرد از 0.1 پیپ است.

برای مشاهده جزئیات اسپرد حساب‌های مختلف این بروکر، می‌توانید از جدول مقایسه حساب‌های بروکر HYCM در همین مقاله استفاده نمایید.

لوریج معاملات بروکر HYCM، مار یا نردبان مارپله

لوریج حساب‌ها و دارایی‌های مختلف معاملاتی متفاوت است و تا اهرم حداکثر 1:500 در برخی حساب‌ها و ابزار قابل لحاظ است.

کمیسیون بروکر HYCM، منبع درآمد بروکر

اطلاع از میزان هزینه‌های معاملاتی بسیار حائز اهمیت است. پیش از انتخاب بروکر کمیسیون و کارمزدهای اضافی مانند کارمزدهای واریز و برداشت، نرخ سواپ، هزینه حساب غیر فعال و همچنین کارمزدهای غیر تجاری را حتماٌ بررسی نمایید.

در این بروکر حساب‌های فیکس و کلاسیک هر دو معاملات بدون کمیسیون و در حساب RAW کمیسیون 4 دلار در هر لات معامله لحاظ می‌شود.

سایر خدمات شرکتی بروکر از قبیل سود سهام، ارزش افزوده سهام، شاخص،‌CFD ها و ETF بر میزان کمیسیون تأثیر می‌گذارد و متغییر است، اما هیچ عدد دقیقی در مورد نحوه پردازش این بازارسازان وجود ندارد.

سواپ یا نرخ بهره شبانه، در باز کردن یک پوزیشن بلند مدت بسیار موثر است،میزان Soap برای هر دارایی معاملاتی متفاوت است.

یکی دیگر از مواردی که باید پیش از انتخاب بروکر، بررسی کنید کارمزد عدم فعالیت است. فلسفه کارمزد عدم فعالیت بر این اساس است که اگر شما در بروکر حسابی را باز کنید و مدتی از آن استفاده نکنید (این مدت در بروکرهای مختلف متفاوت است)، مبلغی (این هم در بروکرهای مختلف متفاوت است) را به عنوان کارمزد عدم فعالیت (به عنوان نگهداری حساب خالی) از شما دریافت می‌کنند. به هر حال این هم، خود روشی برای کسب درآمد است.

کارمزد عدم فعالیت در بروکر HYCM، ماهانه 10 دلار است که از موجودی حساب کسر می‌شود.

بری اینکه دچار کارمزد حساب غیر فعال نشوید، در صورتی که مدتی مایل به فعالیت در حساب معاملاتی خود نبودید، به پشتیبانی بروکر، بصورت کتبی اعلام نمایید و تصویر مکالمه را به عنوان سند نگهداری ‌کنید.

افتتاح حساب در بروکر HYCM، ورود به دنیای درآمد دلاری

برای افتتاح حساب در بروکر HYCM، از طریق لینک زیر وارد صفحه ثبت نام فارسی شوید.

با کلیک بر روی دکمه ثبت‌نام در وبسایت می‌توانید در عرض چند دقیقه یک حساب باز کنید. این لینک شما را به یک فرم ساده می‌برد که جزئیات اطلاعات شخصی (نام، ایمیل و شماره تلفن) و تأیید ایمیل شما را می‌خواهد. تمام فرآیند افتتاح حساب مطابق با استانداردهای مراجع قانون گذار بر عملکرد بروکر است.

برای حذف حساب نیز با تیم پشتیبانی مشتری بروکر تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز افتتاح حساب ریل بروکرHYCM

احراز هویت برای مطابقت با الزامات قوانین پولشویی اجباری است، که معمولاً شامل ارائه یک کپی از مدرک شناسایی تریدر مانند کارت ملی یا پاسپورت و یک مدرک تاییدیه آدرس جهت اثبات محل اقامت است.

حداقل سرمایه افتتاح حساب در بروکر HYCM

حداقل سرمایه مورد نیاز برای افتتاح حساب در بروکرHYCM مبلغ 100 دلار است.

واریز و برداشت در بروکر HYCM

شرایط، زمان و روش‌های اعمالی نقل و انتقال پول برای کاربران بروکر اچ وای سی ام، بسته به نوع دارایی معاملاتی، درگاه انتقال و محل اقامت معامله‌گران متفاوت است.

HYCM روش‌های مختلفی را به شما ارائه می‌کند که با استفاده از آن می‌توانید حساب خود را شارژ نمایید.

 

روش‌های واریز وجه به بروکر HYCM

حداقل مبلغ سپرده برای اولین بار 100 دلار و حداقل میزان واریزهای بعدی20 دلار است. البته حداقل سپرده برای حساب RAW در ابتدا جهت افتتاح حساب 200 دلار است.

مشتریان HYCM می‌توانند از ویزا کارت، حواله‌ بانکی و سیستم‌های الکترونیکی Neteller و Skrill استفاده نمایند.

HYCM هیچ کارمزدی جهت واریز وجه دریافت نمی‌نماید. ترجیحاٌ با ارز پایه حساب خود سپرده‌گذاری کنید و از تبدیل ارزها به هم اجتناب کنید، البته درگاه‌های مختلف پرداخت، هزینه‌های ارائه خدمات را به عنوان واسطه دریافت می‌کنند.

سپرده‌‌گذاری را می‌توان از طریق پورتال شخصی، با کلیک بر روی بانکداری از بخش وجوه سپرده در حساب معاملاتی که می‌خواهید استفاده کنید، انجام دهید.

توجه داشته باشید که بروکر سپرده‌های شخص ثالث را نمی‌پذیرد و حتماٌ باید فرآیند از طریق حساب شخصی خود کاربر انجام شود.

 

روش‌های برداشت وجه از بروکر HYCM

مراحل برداشت وجه به صورت آنلاین و با در نظر گرفتن امنیت حساب‌ها، طراحی شده است.

وجوه فقط به منبع اصلی که برای تامین مالی حساب خود استفاده کرده‌اید، بازگردانده می‌شود. لذا برای ارائه مشخصات بانکی خود، لازم است به درگاه پورتال شخصی‌تان دسترسی داشته باشید.

اگرچه HYCM درخواست برداشت شما را ظرف 1 روز کاری پردازش می‌کند، اما بسته به بانک یا درگاه انتخابی شما، برداشت‌ها ممکن است 3 تا 7 روز کاری طول بکشد تا به حساب شما برسد.

روش‌های برداشت شامل حواله بانکی، کارت‌های اعتباری، پرداخت الکترونیکNeteller ، Skrill، Perfect Money و بیتکوین است.

 

 

این بروکر برای برداشت‌های بالای 300$ هیچ کارمزدی دریافت نمی‌کند، البته برداشت مبالغ بالاتر از $5000 از طریق Neteller یا Skrill شامل 1% کارمزد پردازش می‌گردد.

سود معاملات فقط از طریق حواله بانکی قابل برداشت است و به حساب بانکی شما که باید به نام صاحب حسابی باشد که در HYCM ثبت شده است، منتقل می‌شود.

 

واریز و برداشت ریالی در بروکر HYCM، موازی با تحریم‌ها

در بروکر HYCM در حال حاضر امکان واریز و برداشت ریالی بصورت مستقیم وجود دارد و مشتریان این بروکر می‌توانند از طریق کیف پول‌های الکترونیکی پرفکت مانی و صرافی‌ها، واریز و برداشت ریالی داشته باشند.

پشتیبانی بروکر HYCM

وبسایت بروکر به 14 زبان طراحی شده است و پشتیبانی بصورت 24 ساعته در 5 روز کاری هفته از طریق چت زنده، خطوط تلفن و ایمیل پاسخگو است.

شماره تماس: 442039067347+ و 442088167812+
ایمیل پشتیبانی مشتری: support@hycm.com
ایمیل پشتیبانی افتتاح حساب: accounts@hycm.com
سوالات عمومی: info@hycm.com
ایمیل واحد شکایات: complaints@hycm.com

دفتر مرکزی بروکر در لندن، انگلستان در زمینه خدمات مالی، آموزش و املاک فعالیت می‌نماید و در 5 کشور انگلیس (لندن)، قبرس، دبی، هنگ کنک و کویت دارای دفتر با قابلیت حضور فیزیکی مشتریان می‌باشد.

پشتیبانی فارسی بروکر HYCM

بروکرHYCM از سال 2017 شروع به ارائه خدمات به ایرانیان نموده است. با توجه به قوانین سختگیرانه رگولاتوری‌های معتبر این بروکر، مسلماٌ تعداد افرادی که درخواست افتتاح حساب آنها در بروکر HYCM مورد پذیرش قرار می‌گیرد نسبت به سایر بروکرها محدودتر است.

بروکر بخش فارسی سایت خود را نیز فعال نموده است و فارسی زبانان می‌توانند از طریق ایمیل donya.fard@hycm.com باپشتیبان فارسی زبان در ارتباط باشند.

از طریق لینک زیر می‌توانید به راحتی وارد صفحه فارسی بروکر HYCM شوید.

خدمات جانبی بروکر HYCM

بروکر HYCM به معامله‌گران ویژگی‌ها و ابزارهای مفید مختلفی را به صورت رایگان در وبسایت خود ارائه نموده است:

ماشین حساب پیپ بروکر HYCM

ماشین حساب ارزش پیپ (PIP CALCULATOR)، برای محاسبه میزان سود و ضرر در فارکس استفاده می‌شود. بنابراین، هنگامی‌که می‌گوییم یک معامله‌گر در بازار فارکس ده پیپ سود کرده است، به این معنی است که ده واحد سود کرده است.

ارزش پیپ در ارزش پولی برای معامله‌گران فارکس بسیار مهم است، زیرا به تجزیه و تحلیل و درک رشد (یا ضرر) حساب در قالبی آسان و همچنین محاسبۀ توقف ضرر و گرفتن سود کمک می‌کند.

اخبار بروکر HYCM

در بروکر HYCM ترید بر روی خبر مجاز است و بروکر بخشی از وبسایت خود را به پوشش اخبار فارکس، عوامل موثر بر روند بازار و اخبار داخلی شرکت تخصیص داده است.

برای تحلیل با دید باز، باید از نیرویی مطلع بود که سبب حرکت این بازار می شود. نام این نیرو خبر است و هر بازار مالی، اخبار مختص خود را دارد.

برای اطلاع از تازه‌های اخبار مارکت فارکس، به کانال خبرگزاری فارکس ایران، مرجع معتبر اخبار فارکس و بروکرها در تلگرام بپیوندید.

آموزش فارکس بروکر HYCM

یکی دیگر از خدمات جانبی در وبسایت این بروکر، بخش آموزشی آن شامل ترکیبی از محتوای نوشتاری، آموزش‌های ویدیویی، کتاب‌های الکترونیکی، دوره‌های بازرگانی، وبینارها و سمینارهای آموزشی بروکر است.

معاملات فارکس ریسک بالایی دارد، بهتر است قبل از تصمیم‌گیری درباره انجام معامله، اهداف سرمایه‌گذاری، میزان تجربه و ریسک‌پذیری خود را با دقت مد نظر قرار دهید و قبل از هر چیز از مطالب آموزشی مراجع معتبر آموزش فارکس استفاده بهینه نمایید.

آکادمی آترین جامعترین و پیشرفته‌ترین مرجع آموزش رایگان فارکس برای فارسی زبانان در هر کجای دنیا است.

 

طرح‌های تشویقی بروکر HYCM، مشتری مداری به سبک HYCM

از موارد تبلیغاتی موجود برای جذب مشتری اچ وای سی ام، در حال حاظر می‌توان از بونوس افتتاح حساب نام برد:

بونوس‌های بروکر HYCM

بونوس‌های ارائه شده در بروکر HYCM بسیار محدود است، پس اگر جزء افرادی هستید که افتتاح حساب و شارژ حساب با بونوس برای شما بسیار اهمیت دارد، این بروکر گزینه جذابی برای شما نیست.

 

بونوس‌های ارائه شده عبارتند از:

• 20 دلار بونوس تاییدیه حساب
• 10درصد بونوس واریز

جوایز بروکر HYCM

بروکر HYCM به عنوان یکی از قدیمی‌ترین بروکرهای مارکت فارکس، یک کارگزار بسیار مورد توجه است که نه تنها سابقه فعالیت بلند مدت دارد، بلکه به مشتریان متعدد از سراسر جهان ارائه خدمات داده و در کارنامه آن مورد منفی و نقض قوانین چشمگیری مطرح نشده است.

این بروکر تاکنون موفق به کسب مجموعه بزرگی از جوایز بین المللی، از جمله عنوان بهترین کارگزار فارکس ۲۰۱۷ بر اساس شاخص جهانی بانکی و مالی ۲۰۱۷ امارات متحده عربی شده است.

به رسمیت شناختن HYCM به عنوان یکی از رهبران تجارت فارکس، آن را به عنوان کارگزار آنلاین منتخب معامله‌گران در سراسر جهان معرفی کرده است.

 

مزایا و معایب بروکر HYCM

بروکر HYCM علاوه بر ارائه خدمات عمومی که شرط وجود هر بروکر معتبر است، به عنوان رهبر مارکت فارکس نقاط ضعفی دارد که قابل تامل است:

مزایای بروکر HYCM

• چندین رگولاتوری معتبر
• سابقه 46 سال فعالیت معتبر در مارکت فارکس

معایب بروکر HYCM

• پشتیبانی 5 روز هفته
• عدم وجود پلتفرم اختصاصی
• محدودیت تنوع جوایز و بونوس‌ها
• ممنوعیت اجرای اکسپرت بر روی حساب‌های فیکس و کلاسیک

 

بروکر HYCM در یک چشم انداز

بروکر HYCM به عنوان یکی از قدیمی‌ترین بروکرهای مارکت فارکس، یک کارگزار بسیار مورد توجه است که از سال 2007 سابقه 46 سال فعالیت بلند مدت و شفاف را در رزومه خود ثبت کرده است.

بروکر HYCM یک بروکر مارکت میکر (Market Maker) مستقر در لندن، تحت تنظیم قوانین FCA در انگلستان،CySEC در اروپا، DFSA در دبی و CIMA در جزایر کیمن است.

دارای 3 نوع حساب تحت نام‌های حساب کلاسیک، فیکس و حساب RAW است که در ساختار جزییات آنها تفاوت‌هایی وجود دارد و تجارت بر روی بیش از 300 ابزار معاملاتی در 5 کلاس فارکس، کالا، سهام، شاخص و ارزهای دیجیتال را در هر دو پلتفرم MT4 و MT5 ارائه می‌دهد.

طبق نظرات ثبت شده در سایت FPA، بروکر HYCM با امتیاز 2.687 از بروکرهای معتبر این مارکت است.

به کلیه افرادی که قصد فعالیت در مارکت فارکس را دارند توصیه می‌نماییم ابتدا جدول نقد و بررسی بهترین بروکرهای فارکس را مطالعه کرده، سوالات خود را با تیم پشتیبانی بروکریاب در میان بگذارند و در نهایت در بهترین بروکر فارکس افتتاح حساب نمایند.

سوالات پرتکرار

بله، بروکر HYCM علاوه بر داشتن چندین رگولاتوری‌ جهانی با سابقه‌ی 46 سال فعالیت بین المللی در وبسایت تخصصی فارکس پیس آرمی از جایگاه خوبی نیز برخوردار است.

بله بروکر HYCM امکان اسکلپ و معامله بر روی اخبار را ارائه می‌دهد.

با توجه به قوانین تحریم‌ها، امکان قطع فعالیت هر بروکری با ایرانیان وجود دارد، چنانکه اخیراٌ شاهد عدم خدمات دهی بروکر Robo Forex به ایرانیان و یا حتی قطع همکاری صرافی بایننس در حوزه ارزهای دیجیتال با کاربران ایرانی بودیم.

بله، بروکر HYCM مجهز به اپلیکیشن تلفن همراه است که برای سهولت دانلود و نصب، لینک آن در همین مقاله در اختیار شما همراهان عزیز بروکریاب قرار گرفته است.

فهرست مطالب

دیدگاه های شما
نظرات خود در رابطه با این بروکر را به ما بگویید

Leave a comment

 1. سلام ممنون از نقد و بررسی‌های جامعتون
  با این اوصاف، بروکرهای بهتری از hycm وجود دارند
  من چطوری میتونم اکانت بروکر hycm را ببندم؟

  1. سلام ارسلان جان
   بروکر hycm جزء بروکرهای خوب و معتبر هست،اما میشه گفت بهترین نیست.
   برای حذف اکانت hycm، شما به accounts@hycm.com ایمیل بزنید و همچنین به مدیر حساب خود اطلاع بدید که می‌خواهید حساب خود را ببندید.
   برای انتخاب بهترین بروکرهای فارکس اینجا کلیک کنید لطفاٌ.
   موفق باشید

جهت ارتباط با پشتیبانی به ای دی زیر پیام بدهید

شبکه اجتماعی تلگرام نیازمند تغییر ای پی میباشد

پیام شما مستقیما به دست مدیریت مجموعه خواهد رسید و پس از بررسی در صورت لزوم با شما تماس گرفته خواهد شد

اشتراک گذاری

پلتفرم گیم تریدینگ

آکادمی آموزشی آترین

پلتفرم هوشمند بروکریاب

پلتفرم کاریابی و استخدام جابینچارت

تماس با ما

ایمیل پشتیبانی

پشتیبان تلگرام

عضویت در خبرنامه ی بروکریاب

پلتفرم گیم تریدینگ

آکادمی آموزشی آترین

پلتفرم هوشمند بروکریاب

پلتفرم کاریابی و استخدام جابینچارت