درباره ی ما

مرجع رسمی بررسی بروکرهای فارکس در ایران

درباره بروکریاب

سال‌هاست که افراد از فارکس و درآمد دلاری برای محافظت سرمایه در برابر ریسک تغییر ارزش ارز بین‌المللی، نرخ بهره و تورم در گذر زمان و تنوع بخشیدن به پرتفوی‌های سرمایه‌گذاری خود استفاده می‌نمایند.

از آنجا که فناوری و ارتباطات به ارتفاعات بی‌مقیاسی پیشرفت کرده و هیچ مرزی بین کشورها وجود ندارد، فعالیت در یک بازار بی مرز بین‌المللی نیز مستلزم وجود یک کارگزار بین المللی پیشرفته و امن، هم سطح بازار هدف آن است.

این کارگزار که در بازار فارکس به آن بروکر گفته می‌شود، پل اصلی اتصال سرمایه‌گذار به بازار است، پس باید اطمینان حاصل کرد که این پل از استحکام، زیر ساخت‌ها و امنیت لازم برخوردار است و پیش از شما افراد زیادی را به سر منزل مقصود به سلامت و آرامش رسانده باشد.

انتخاب بهترین بروکر فارکس بسیار اهمیت دارد، چرا که این روزها کارگزاری‌های اسکم زیادی با انجام تبلیغات گسترده در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی با ارائه خدمات ویژه اقدام به جذب مشتری کرده‌اند.

داستان بروکریاب از دغدغه امنیت ایرانیان خصوصاٌ در زمان تحریم‌ها در مارکت فارکس آغاز شد. ما برای رفع این دغدغه، تیمی از کارشناسان با سال‌ها تجربه فعالیت در مارکت فارکس و سایر بازارهای مالی را گرد هم آوردیم و این زمانی بود که نام بروکریاب انتخاب شد.

ما در بروکریاب به جای برچسب زدن شرکت‌ها به عنوان کلاهبرداران بر اساس ادعاهای غیرمستندِ حاشیه جویان، تحقیقات مربوط به کلاهبرداری را منسجم‌تر کردیم. این ماموریت همچنین برای کمک به حل مشکلات بین معامله‌گران فارکس و بروکرهای فارکس، با امید بهبود خدمات بروکرها، گسترش یافت.

تیم ما با بهره‌گیری از تجربه مضاعف تیمی  از معامله‌گران حرفه‌ای، کارشناسان مالی، برنامه‌نویسان، محققین و کارشناسان باتجربه، به معامله‌گران کمک می‌کند تا بهترین بروکر فارکس متناسب با نیازهایشان را بیابند.

بروکریاب با صرف ماه‌ها تحقیق و بررسی، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می‌دهد که بر اساس نیازها، ترجیحات و انتظارات خود بهترین بروکر را انتخاب نمایید.

 ما را به عنوان تیم تحقیقاتی خود در نظر بگیرید. مهم نیست که چقدر تجربه ترید دارید، بررسی‌های ما می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین بروکر فارکس را پیدا کنید. وقتی آن را پیدا کردید، ادامه داستان به عهده شماست.

ما هر لحظه در تلاشیم که با بروز نگهداشتن اطلاعات، افزودن آخرین اخبار روز بروکرها به وبسایت و کانال خبرگزاری فارکس ایران  و صفحات نقد و بررسی بروکرها، دقیقترین منبع برای تریدرهای ایرانی باشیم.

با وجود این منبع اطلاعات تخصصی بروکرهای فارکس، قابلیت جستجو با اولین ربات بروکریاب نیز به سایت اضافه گردید.

سایت بروکریاب حاوی آموزشگاه جامع بروکرها است که آموزش‌های مربوط به مارکت فارکس و بروکرها را منتشر می‌کند. اطلاعات منتشر شده در این وب‌سایت فقط جنبه مطالعاتی و اطلاع‌رسانی دارد و هیچ‌گونه پیشنهاد تجارت و فعالیت را نمی‌دهد.

بروکریاب یک وبسایت مردمی است که به صورت حرفه‌ای، صادقانه و بی‌طرفانه مزایا و معایب بروکرها را  بررسی و به ارتقای کیفیت بروکرها و در نهایت سودآوری تریدرهای ایرانی کمک می‌کند، لذا هیچ پیشنهاد و هزینه‌ای از بروکرها بابت بررسی، نقد و رتبه‌بندی‌ها را نمی‌پذیرد.

سایت بروکریاب در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و کلیه حقوق مالکیت معنوی سایت محفوظ می‌باشد.

رسالت ما ایجاد فضای معاملاتی سالم برای ایرانیان است.

بهترین بروکر فارکس را با بروکریاب بیابید.

ارتباط با ما

مرجع رسمی بررسی بروکرهای فارکس در ایران

info[@]brokeryab.com

https://t.me/Brokeryab_admin

برای ما پیام ارسال کنید

جهت ارتباط با پشتیبانی به ای دی زیر پیام بدهید

شبکه اجتماعی تلگرام نیازمند تغییر ای پی میباشد

تماس با ما

ایمیل پشتیبانی

پشتیبان تلگرام

پلتفرم گیم تریدینگ

آکادمی آموزشی آترین

پلتفرم هوشمند بروکریاب

پلتفرم کاریابی و استخدام جابینچارت

عضویت در خبرنامه ی بروکریاب

پلتفرم گیم تریدینگ

آکادمی آموزشی آترین

پلتفرم هوشمند بروکریاب

پلتفرم کاریابی و استخدام جابینچارت